OFİS : 0 212 690 53 54
CEP : 0 532 613 53 54

Belgelerimiz


     Çanakkaleliler Nakliyat İstanbul ili, Trakya bölgesi ve tüm Türkiye’de evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat hizmetlerini yasal standartlara uygun bir şekilde sürdürmektedir. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından verilen ve şehir içi ve şehirlerarası ev eşyası ve ofis eşyası taşıma izni olarak ifade edilen K-3 belgesine firmamız sahiptir. K-3 belgesi olmadan hem şehir içinde hem de şehirler arası ev eşyası ve ofis eşyası taşımak yasalara uygun değildir. (Karayolları Taşıma Yönetmeliği - Madde 6)  O yüzden siz değerli eşya sahiplerinin K-3 belgesi olmayan firmalara eşyalarınızı teslim etmemenizi önemli vurguluyoruz.

        Çanakkaleliler Nakliyat K-3 belgesinin yanında yurt içi yük taşımaları için geçerli belge olan K-1 belgesine de sahiptir. 

  Çanakkaleliler Nakliyat aynı zamanda isim hakkını Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil ettirmiştir. Bu belge uyarınca kara, deniz ve hava taşımacılığı hizmetleri ve kara, deniz ve hava taşıtlarının kiralanması hizmetlerini (tur düzenleme, seyahat için yer ayarlama, kurye hizmetleri dahil ) Çanakakleliler Nakliyat faaliyetleri kapsamına alabilme hakkına sahiptir. 2015-76044 marka no ile ‘’Çanakkaleliler Nakliyat’’ markası koruma altındadır.

BELGELERİN ASLI İÇİN FOTO GALERİYE BAKABİLİRSİNİZ.